- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 230V AC
- BEZDRÔTOVÝ RELÉOVÝ MODUL AX PRO DS-PM1-O1H-WE Hikvision
BEZDRÔTOVÝ RELÉOVÝ MODUL AX PRO DS-PM1-O1H-WE Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ RELÉOVÝ MODUL AX PRO DS-PM1-O1H-WE HikvisionNie je skladom93,91 EUR76,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: HIKVISION AX PRO ; Počet výstupov relé: 1 ; Napájanie: 100 ... 240 V AC ; Maximálne zaťaženie relé: 13 A (max), 100 V ... 240 V AC ; Výstup: 230 V AC ; Vybrané vlastnosti: Bezdrôtové 868 MHz, LED indikácia, ;
| Spolupráca: | HIKVISION AX PRO |
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 13 A (max), 100 V ... 240 V AC |
| Výstup: | 230 V AC |
| Použitie: | Bezdrôtové poplašné systémy HIKVISION AX PRO |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.032 kg |
| Rozmery: | 40 x 34 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302401745 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




