- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 12V DC
- BEZDRÔTOVÝ RELÉOVÝ MODUL AX PRO DS-PM1-O1L-WE Hikvision
BEZDRÔTOVÝ RELÉOVÝ MODUL AX PRO DS-PM1-O1L-WE Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ RELÉOVÝ MODUL AX PRO DS-PM1-O1L-WE HikvisionNie je skladom82,16 EUR66,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet výstupov relé: 1 ; Napájanie: 7 ... 24 V DC ; Maximálne zaťaženie relé: 5 A (max), 0 V ... 36 V DC ; Výstup: NO/NC ; Vybrané vlastnosti: Bezdrôtové 868 MHz, LED indikácia, núdzový vstup ;
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Napájanie: | 7 ... 24 V DC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 5 A (max), 0 V ... 36 V DC |
| Výstup: | NO/NC |
| Použitie: | Bezdrôtové poplašné systémy HIKVISION AX PRO |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.028 kg |
| Rozmery: | 40 x 34 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302401744 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




