- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 12V DC
- BEZDRÔTOVÝ RELÉOVÝ MODUL EVOSWITCH GENEVO
BEZDRÔTOVÝ RELÉOVÝ MODUL EVOSWITCH GENEVO
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ RELÉOVÝ MODUL EVOSWITCH GENEVOSkladom59,83 EUR48,64 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet výstupov relé: 1 ; Napájanie: 10 ... 29 V DC ; Maximálne zaťaženie relé: 1 A / 30 V DC ; Výstup: NO/NC ; Bezdrôtové: 869.7 ... 870.0 MHz - EvoLINK (868 MHz) ; Vybrané vlastnosti: LED indikácia, ;
| Použitie: | EvoLINK (868 MHz) |
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Napájanie: | 10 ... 29 V DC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 1 A / 30 V DC (max) |
| Výstup: | NO/NC |
| Bezdrôtové: | 869.7 ... 870.0 MHz - EvoLINK (868 MHz) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.025 kg |
| Rozmery: | 96 x 20 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | GENEVO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




