- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Počítačové periférie / komponenty
- Počítačové príslušenstvo
- BLOKÁTOR ÚDAJOV A1055ABK01 USB-C/USB-C 2 KS. UNITEK
BLOKÁTOR ÚDAJOV A1055ABK01 USB-C/USB-C 2 KS. UNITEK
- Kompletné špecifikácie
BLOKÁTOR ÚDAJOV A1055ABK01 USB-C/USB-C 2 KS. UNITEKSkladom4,86 EUR3,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 2 ks. ; Typ konektora: Prechod : Konektor USB-C / Zásuvka USB-C ; Maximálny výstupný výkon: 240 W PD ; Materiál: Zliatina hliníka ;
| V balení: | 2 ks. |
| Typ konektora: | Prechod : Konektor USB-C / Zásuvka USB-C |
| Maximálny výstupný výkon: | 240 W PD |
| Podporovaná rýchlosť prenosu: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Plug & Play |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Hmotnosť: | 0.003 kg |
| Rozmery: | 33 x 13 x 7 mm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






