- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Počítačové periférie / komponenty
- Počítačové príslušenstvo
- BLOKÁTOR ÚDAJOV A1056ABK01 USB-A/USB-A 2 KS. UNITEK
BLOKÁTOR ÚDAJOV A1056ABK01 USB-A/USB-A 2 KS. UNITEK
- Kompletné špecifikácie
BLOKÁTOR ÚDAJOV A1056ABK01 USB-A/USB-A 2 KS. UNITEKSkladom2,79 EUR2,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 2 ks. ; Typ konektora: Prechod : Konektor USB-A / Zásuvka USB-A ; Maximálny výstupný výkon: 10 W ; Materiál: Zliatina hliníka ;
| V balení: | 2 ks. |
| Typ konektora: | Prechod : Konektor USB-A / Zásuvka USB-A |
| Maximálny výstupný výkon: | 10 W |
| Podporovaná rýchlosť prenosu: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Plug & Play |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| Rozmery: | 35 x 15 x 7 mm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





