- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Koaxiálne káble pre CCTV 75 Ω
- CCTV KÁBEL PFM941I-RG59N/21-100-WHITE RG59 + 2 x 0.75 mm² DAHUA
CCTV KÁBEL PFM941I-RG59N/21-100-WHITE RG59 + 2 x 0.75 mm² DAHUA
- Kompletné špecifikácie
CCTV KÁBEL PFM941I-RG59N/21-100-WHITE RG59 + 2 x 0.75 mm² DAHUASkladom26,62 EUR21,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V úseku: 100 m - Cena za balenie ; Koncentrický kábel: RG59 ; Vnútorný vodič: Ø 0.81 mm, Drôt CCS (Copper Clad Steel) ; Vonkajšie opláštenie: Ø 6.0 mm - PVC ; Elektrický kábel: ; Vnútorný vodič: 2 x Linka : 0.75 mm², CCA (Copper Clad Aluminum) ;
| V úseku: | 100 m - Cena za balenie |
| Koncentrický kábel: | RG59 |
| Vnútorný vodič: | Ø 0.81 mm, Drôt CCS (Copper Clad Steel) - AWG 20 |
| Dielektrický: | Ø 3.7 mm - PE plný |
| Tienenie: | Hliníková Fólia |
| Opletenie kábla: | Linka 112/0.12 mm Al-Mg, pokrytie: 80% |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 6.0 mm - PVC |
| Elektrický kábel: | |
| Vnútorný vodič: | 2 x Linka : 0.75 mm², CCA (Copper Clad Aluminum) |
| Dielektrický: | Ø 1.8 mm PVC |
| Vonkajšie opláštenie: | PVC, Plochý |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




