- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Koaxiálne káble pre CCTV 75 Ω
- CCTV KÁBEL RG-59+2X0.75
CCTV KÁBEL RG-59+2X0.75
- Kompletné špecifikácie
CCTV KÁBEL RG-59+2X0.75Skladom0,74 EUR0,60 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V úseku: 100 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča ; Koncentrický kábel: RG59 ; Vnútorný vodič: Ø 0.81 mm Cu Drôt ; Vonkajšie opláštenie: Ø 6 mm PVC ; Tlmenie kábla na úseku 100m: 17.7 dB @ 450 MHz ; Elektrický kábel: ; Vnútorný vodič: 2 x 0.75 mm² Linka : Al + Cu ;
| V úseku: | 100 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča |
| Koncentrický kábel: | RG59 |
| Vnútorný vodič: | Ø 0.81 mm Cu Drôt |
| Dielektrický: | Ø 3.66 mm PE plný |
| Tienenie: | ![]() |
| Opletenie kábla: | Linka Cu |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 6 mm PVC |
| Tlmenie kábla na úseku 100m: | 6.5 dB @ 50 MHz 8.4 dB @ 100 MHz 12.8 dB @ 230 MHz 17.7 dB @ 450 MHz 24.6 dB @ 860 MHz 26.6 dB @ 1000 MHz 30.9 dB @ 1350 MHz 34.9 dB @ 1750 MHz 39.9 dB @ 2150 MHz |
| Elektrický kábel: | |
| Vnútorný vodič: | 2 x 0.75 mm² Linka : Al + Cu |
| Odpor napájacích vodičov: | 4 Ω / 100 m |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 5.5 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





