- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Koaxiálne káble pre CCTV 75 Ω
- CCTV KÁBEL RG-59+2X0.75/ZEL/200
CCTV KÁBEL RG-59+2X0.75/ZEL/200
- Kompletné špecifikácie
CCTV KÁBEL RG-59+2X0.75/ZEL/200Skladom0,88 EUR0,72 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V úseku: 200 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča ; Koncentrický kábel: RG59 ; Vnútorný vodič: Ø 0.59 mm - Cu Drôt ; Vonkajšie opláštenie: Ø 5.9 mm : PVC + gél ; Tlmenie kábla na úseku 100m: 23.2 dB @ 450 MHz ; Elektrický kábel: ; Vnútorný vodič: 2 x 0.75 mm² Linka : Al + Cu ;
| V úseku: | 200 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča |
| Koncentrický kábel: | RG59 |
| Vnútorný vodič: | Ø 0.59 mm - Cu Drôt |
| Dielektrický: | Ø 3.7 mm - PE plný |
| Tienenie: | ![]() |
| Opletenie kábla: | Linka Cu, Pokrytie plochy interiéru : 90 % |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 5.9 mm : PVC + gél |
| Tlmenie kábla na úseku 100m: | 10.9 dB @ 100 MHz 15.2 dB @ 200 MHz 23.2 dB @ 450 MHz 32.6 dB @ 800 MHz 36.6 dB @ 1000 MHz |
| Elektrický kábel: | |
| Vnútorný vodič: | 2 x 0.75 mm² Linka : Al + Cu |
| Odpor napájacích vodičov: | 4 Ω / 100 m |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 5 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






