- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- BleBox
- Detektory bezdrôtové
- DETEKTOR ZALIATIA VODOU FLOOD-SENSOR/BLEBOX Wi-Fi
DETEKTOR ZALIATIA VODOU FLOOD-SENSOR/BLEBOX Wi-Fi
- Kompletné špecifikácie
DETEKTOR ZALIATIA VODOU FLOOD-SENSOR/BLEBOX Wi-FiSkladom48,56 EUR39,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Voda ; Rozsah frekvencie: 2.4 GHz Wi-Fi - IEEE 802.11g ; Vybrané vlastnosti: Dĺžka káblu : 2 m, Podpora technológie μWiFi, vzdialený prístup ;
| Spolupráca: | BleBox |
| Detekcia: | Voda |
| Poplachová signalizácia: | |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz Wi-Fi - IEEE 802.11g |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Napájanie: | 5 V ... 24 V DC - USB-A (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Spotreba energie: | 6 W (max) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 46 x 31 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




