- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- eWeLink
- Príslušenstvo k automatike
- DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ ATLO-RC6-EWELINK eWeLink
DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ ATLO-RC6-EWELINK eWeLink
- Kompletné špecifikácie
DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ ATLO-RC6-EWELINK eWeLinkSkladom2,68 EUR2,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: eWeLink ; Frekvenčné pásmo: 2.4 GHz ; Rozmery: 117 x 38 x 15 mm ; Výrobca / Značka: ATLO ;
| Spolupráca: | eWeLink |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| Batéria: | Napájanie diaľkového ovládania: 2x batérie AAA 1.5V (nie je súčasťou balenia) |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Rozmery: | 117 x 38 x 15 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




