- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- BleBox
- Detektory bezdrôtové
- DIGITAL TEMPERATURE PROBE BLEBOX-PROBE-1M
DIGITAL TEMPERATURE PROBE BLEBOX-PROBE-1M
- Kompletné špecifikácie
DIGITAL TEMPERATURE PROBE BLEBOX-PROBE-1MSkladom6,85 EUR5,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Teplota ; Measurement range: -55 °C ... 125 °C ; Presnosť merania: ± 0.5 °C ; Dĺžka káblu: 1 m ;
| Spolupráca: | THERMOBOX/BLEBOX, TEMP-SENSOR-PRO/BLEBOX, TEMP-SENSOR-AC/BLEBOX |
| Detekcia: | Teplota |
| Measurement range: | -55 °C ... 125 °C |
| Presnosť merania: | ± 0.5 °C ( -10 ... 85 °C ) |
| Napájanie: | 3 ... 5.5 V DC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Kovová, Samozhasnuteľný plast PVC |
| Index of Protection: | IP65 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Rozmery: | Ø 6 x 30 mm |
| Dĺžka káblu: | 1 m |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




