- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Počítačové periférie / komponenty
- Počítačové príslušenstvo
- DOKOVACIA STANICA D1135AGY01 DisplayLink 4K UHD UNITEK
DOKOVACIA STANICA D1135AGY01 DisplayLink 4K UHD UNITEK
- Kompletné špecifikácie
DOKOVACIA STANICA D1135AGY01 DisplayLink 4K UHD UNITEKSkladom165,43 EUR134,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Maximálne podporované rozlíšenie: 4K UHD @ 60 políčok/s ; Kompatibilita: Windows / Mac OS / Chrome OS ;
| Typy zásuviek: | |
| Maximálne podporované rozlíšenie: | 4K UHD @ 60 políčok/s |
| Kompatibilita: | Windows / Mac OS / Chrome OS |
| Ovládače zariadenia: | Bezplatná aplikácia DisplayLink |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Vesmírne šedá |
| Napájanie: | USB-C - Power Delivery 100W |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| Rozmery: | 138 mm x 122 mm x 49 mm |
| Dĺžka káblu: | 100 cm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




