- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Počítačové periférie / komponenty
- Počítačové príslušenstvo
- DOKOVACIA STANICA KVM D1106AGY01 4K UHD UNITEK
DOKOVACIA STANICA KVM D1106AGY01 4K UHD UNITEK
- Kompletné špecifikácie
DOKOVACIA STANICA KVM D1106AGY01 4K UHD UNITEKSkladom103,02 EUR83,76 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Maximálne podporované rozlíšenie: 4K UHD @ 60 políčok/s ; Vybrané vlastnosti: Prevodník HDMI na VGA je súčasťou balenia ;
| Typy zásuviek: | |
| Maximálne podporované rozlíšenie: | 4K UHD @ 60 políčok/s |
| HDCP: | HDCP 2.2 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | USB-C - Power Delivery 100W |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Vesmírne šedá |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Rozmery: | 290 mm x 80 mm x 18 mm |
| Dĺžka káblu: | |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




