- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Počítačové periférie / komponenty
- Počítačové príslušenstvo
- DOKOVACIA STANICA Y-1078-EU 1 X SATA 2.5 / 3.5 " - 5 Gbps UNITEK
DOKOVACIA STANICA Y-1078-EU 1 X SATA 2.5 / 3.5 " - 5 Gbps UNITEK
- Kompletné špecifikácie
DOKOVACIA STANICA Y-1078-EU 1 X SATA 2.5 / 3.5 " - 5 Gbps UNITEKSkladom22,37 EUR18,19 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované pevné disky: 1 x SATA 2.5 / 3.5 " ; Výstupy: 1 x USB-B - 5 Gbps ;
| Podporované pevné disky: | 1 x SATA 2.5 / 3.5 " |
| Výstupy: | 1 x USB-B - 5 Gbps |
| LED kontrolky: | Prenos údajov |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC, 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 138 x 82 x 63 mm |
| Dĺžka káblu: | 120 cm - Kábel USB-A / USB-B |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





