- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Počítačové periférie / komponenty
- Počítačové príslušenstvo
- DOKOVACIA/KLONOVACIA STANICA PRE DISKY S1105B01-EU 2 X SATA 2.5 16 TB - 5 Gbps UNITEK
DOKOVACIA/KLONOVACIA STANICA PRE DISKY S1105B01-EU 2 X SATA 2.5 16 TB - 5 Gbps UNITEK
- Kompletné špecifikácie
DOKOVACIA/KLONOVACIA STANICA PRE DISKY S1105B01-EU 2 X SATA 2.5 16 TB - 5 Gbps UNITEKSkladom34,87 EUR28,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované pevné disky: 2 x SATA 2.5 - max. 16 TB ( 2 x 8 TB ) ; Výstupy: 1 x USB-C - 5 Gbps ;
| Podporované pevné disky: | 2 x SATA 2.5 - max. 16 TB ( 2 x 8 TB ) |
| Výstupy: | 1 x USB-C - 5 Gbps |
| LED kontrolky: | Prenos údajov, Pokrok v klonovaní offline ( 25 %, 50 %, 75 %, 100 % ) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 V DC, 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| Rozmery: | 132 x 93 x 93 mm |
| Dĺžka káblu: | 100 cm - Kábel USB-A / USB-C 100 cm - Kábel USB-C |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





