- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Počítačové periférie / komponenty
- Počítačové príslušenstvo
- DOKOVACIA/KLONOVACIA STANICA PRE DISKY S1243BGY01-EU 4 X M.2, 32 TB - 40 Gbps UNITEK
DOKOVACIA/KLONOVACIA STANICA PRE DISKY S1243BGY01-EU 4 X M.2, 32 TB - 40 Gbps UNITEK
- Kompletné špecifikácie
DOKOVACIA/KLONOVACIA STANICA PRE DISKY S1243BGY01-EU 4 X M.2, 32 TB - 40 Gbps UNITEKSkladom123,59 EUR100,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované pevné disky: 4 x M.2, M Key / B+M Key NVMe, 2230 / 22110 - max. 32 TB ( 4 x 8 TB ) ; Výstupy: 1 x USB-C - 40 Gbps ;
| Podporované pevné disky: | 4 x M.2, M Key / B+M Key NVMe, 2230 / 22110 - max. 32 TB ( 4 x 8 TB ) |
| Výstupy: | 1 x USB-C - 40 Gbps |
| Prenosové rýchlosti: | 16 Gbps / zásuvka |
| LED kontrolky: | Napájanie, Prenos údajov, Pokrok v klonovaní offline ( 25 %, 50 %, 75 %, 100 % ) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC, 3 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Vesmírne šedá |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 98 x 57 x 17 mm |
| Dĺžka káblu: | 80 cm - Kábel USB-C |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




