- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Počítačové periférie / komponenty
- Počítačové príslušenstvo
- DOKOVACIA/KLONOVACIA STANICA PRE DISKY Y-3026GY01-EU 2 X SATA 2.5 / 3.5 " 40 TB - 5 Gbps UNITEK
DOKOVACIA/KLONOVACIA STANICA PRE DISKY Y-3026GY01-EU 2 X SATA 2.5 / 3.5 " 40 TB - 5 Gbps UNITEK
- Kompletné špecifikácie
DOKOVACIA/KLONOVACIA STANICA PRE DISKY Y-3026GY01-EU 2 X SATA 2.5 / 3.5 " 40 TB - 5 Gbps UNITEKSkladom38,23 EUR31,08 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované pevné disky: 2 x SATA 2.5 / 3.5 " - max. 40 TB ( 2 x 20 TB ) ; Výstupy: 1 x USB-B - 5 Gbps ;
| Podporované pevné disky: | 2 x SATA 2.5 / 3.5 " - max. 40 TB ( 2 x 20 TB ) |
| Výstupy: | 1 x USB-B - 5 Gbps |
| LED kontrolky: | Napájanie, Prenos údajov, Pokrok v klonovaní offline ( 25 %, 50 %, 75 %, 100 % ) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC, 3 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Vesmírne šedá |
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| Rozmery: | 130 x 114 x 61 mm |
| Dĺžka káblu: | 120 cm - Kábel USB-A / USB-B |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




