- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- BleBox
- Príslušenstvo k automatike
- DUAL SMART SWITCH SWITCHBOX-D-DIN/BLEBOX Wi-Fi, 230 V AC
DUAL SMART SWITCH SWITCHBOX-D-DIN/BLEBOX Wi-Fi, 230 V AC
- Kompletné špecifikácie
DUAL SMART SWITCH SWITCHBOX-D-DIN/BLEBOX Wi-Fi, 230 V ACSkladom61,50 EUR50,00 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V AC ; Maximálne celkové zaťaženie: 2 x 1150 W (rezistenčné zaťaženie) / 2 x 150 W (induktívna a kapacitná záťaž) ; Počet vstupov: 2 ; Počet výstupov: 2 ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g ; Vybrané vlastnosti: Local control by physical button, harmonogram, režim východu a západu slnka, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, Energy consumption metering, Meranie výkonu, Podpora technológie μWiFi ;
| Použitie: | switching devices on/off |
| Menovité napätie: | 230 V AC |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 2 x 1150 W (rezistenčné zaťaženie) / 2 x 150 W (induktívna a kapacitná záťaž) |
| Celkový maximálny prúd: | 2 x 5 A |
| Počet vstupov: | 2 |
| Počet výstupov: | 2 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS), upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 90 x 17.5 x 65 mm |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




