- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- BleBox
- Príslušenstvo k automatike
- DUAL SMART SWITCH SWITCHBOX-D/BLEBOX Wi-Fi, 230 V
DUAL SMART SWITCH SWITCHBOX-D/BLEBOX Wi-Fi, 230 V
- Kompletné špecifikácie
DUAL SMART SWITCH SWITCHBOX-D/BLEBOX Wi-Fi, 230 VSkladom53,95 EUR43,86 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V ; Maximálne celkové zaťaženie: 2 x 1150 W / 1150 VA ; Počet vstupov: 2 ; Počet výstupov: 2 ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g ; Vybrané vlastnosti: Local control by physical button harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, Podpora technológie μWiFi ;
| Menovité napätie: | 230 V |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 2 x 1150 W / 1150 VA |
| Celkový maximálny prúd: | 2 x 5 A |
| Počet vstupov: | 2 |
| Počet výstupov: | 2 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 41 x 39 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




