- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- eWeLink
- Príslušenstvo k automatike
- DVOJITÝ INTELIGENTNÝ SPÍNAČ ATLO-PBRC-WHITE-EWELINK eWeLink
DVOJITÝ INTELIGENTNÝ SPÍNAČ ATLO-PBRC-WHITE-EWELINK eWeLink
- Kompletné špecifikácie
DVOJITÝ INTELIGENTNÝ SPÍNAČ ATLO-PBRC-WHITE-EWELINK eWeLinkSkladom3,13 EUR2,55 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: eWeLink ; Frekvenčné pásmo: 2.4 GHz ; Farba: Biela ; Rozmery: 86 x 90 x 13 mm ; Výrobca / Značka: ATLO ;
| Spolupráca: | eWeLink |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| Napájanie: | 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 (nie je súčasťou balenia) |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Farba: | Biela |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 86 x 90 x 13 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




