- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Počítačové periférie / komponenty
- Počítačové príslušenstvo
- EXTERNÝ CD/DVD REKORDÉR T1037A01 S ROZBOČOVAČOM USB A ČÍTAČKOU KARIET SD UNITEK
EXTERNÝ CD/DVD REKORDÉR T1037A01 S ROZBOČOVAČOM USB A ČÍTAČKOU KARIET SD UNITEK
- Kompletné špecifikácie
EXTERNÝ CD/DVD REKORDÉR T1037A01 S ROZBOČOVAČOM USB A ČÍTAČKOU KARIET SD UNITEKSkladom28,69 EUR23,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ disku: Vonkajší ; Podporované typy diskov: CD± R, CD± RW, CD-ROM, DVD± R, DVD± RW, DVD-RAM, VCD, SVCD ; Rýchlosť ukladania: 8x - DVD, 24x - CD ; Rýchlosť čítania: 8x - DVD, 24x - CD ; Konektory: 1 x USB 3.0, zástrčka A - 5 Gbps, 1 x USB 2.0, zástrčka A - 480 Mbps, 1 x USB-C - 480 Mbps ; Dĺžka káblu: 30 cm ;
| OPTICKÝ DRIVE: | |
| Typ disku: | Vonkajší |
| Podporované typy diskov: | CD± R, CD± RW, CD-ROM, DVD± R, DVD± RW, DVD-RAM, VCD, SVCD |
| Rýchlosť ukladania: | |
| Rýchlosť čítania: | |
| HUB USB: | |
| Konektory: | |
| Prenosové rýchlosti: | 5 Gb/s |
| VŠEOBECNÉ ÚDAJE: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Rozmery: | 143 x 155 x 17 mm |
| Dĺžka káblu: | 30 cm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




