- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Supla
- Príslušenstvo
- FOOT EXTENSION CABLE PNW-01 ZAMEL
FOOT EXTENSION CABLE PNW-01 ZAMEL
- Kompletné špecifikácie
FOOT EXTENSION CABLE PNW-01 ZAMELSkladom49,93 EUR40,60 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Maximálne celkové zaťaženie: 350 W ; Typy konektorov napájania: 1 x CEE 7/16 - Vstup 1 x CEE 7/16 - Výstup ;
| Použitie: | Lighting control |
| Bezdrôtové: | WiFi 2.4 GHz IEEE 802.11 b/g/n |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m / 0.4 m |
| Menovité napätie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Dosah rádiovej komunikácie: | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Celkový maximálny prúd: | 2.5 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 350 W - light bulbs and halogen lamps 125 W - CFL fluorescent lamps 60 W - LED bulbs |
| Typy konektorov napájania: | |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.132 kg |
| Rozmery: | Ø 73 mm x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




