- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie, predlžovacie lišty
- Napájacie, predlžovacie lišty
- FURNITURE POWER DISTRIBUTION UNIT OR-GM-9032/GR (3 ZÁSUVKY) ORNO
FURNITURE POWER DISTRIBUTION UNIT OR-GM-9032/GR (3 ZÁSUVKY) ORNO
- Kompletné špecifikácie
FURNITURE POWER DISTRIBUTION UNIT OR-GM-9032/GR (3 ZÁSUVKY) ORNOSkladom40,52 EUR32,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W ; Počet zásuviek: 3 zásuvky s ochranným kontaktom 16A/250V CEE 7/5, Typ E ;
| Menovité napätie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W |
| Počet zásuviek: | 3 zásuvky s ochranným kontaktom 16A/250V CEE 7/5, Typ E |
| Poistka: | ![]() |
| Vypínač: | ![]() |
| Prierez kábla: | Odporúčané : max. 3 x 1.5 mm² |
| Dĺžka kábla: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast + Hliník, Oceľ - práškovo lakovaná |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Žula + Čierny |
| Hmotnosť: | 1.22 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





