- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie, predlžovacie lišty
- Napájacie, predlžovacie lišty
- GARDEN POWER DISTRIBUTION UNIT OR-AE-13138 (2 ZÁSUVKY) 1.5 m ORNO
GARDEN POWER DISTRIBUTION UNIT OR-AE-13138 (2 ZÁSUVKY) 1.5 m ORNO
- Kompletné špecifikácie
GARDEN POWER DISTRIBUTION UNIT OR-AE-13138 (2 ZÁSUVKY) 1.5 m ORNOSkladom15,60 EUR12,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 220 ... 240 V AC / 50 Hz ; Celkový maximálny prúd: 16 A ; Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W ; Počet zásuviek: 2 zásuvky s ochranným kontaktom 16A/230V CEE 7/5 ; Prierez kábla: 3 x 1.5 mm² ; Dĺžka kábla: 1.5 m ; Kryt: Plast ; Bezpečnostná trieda: IP44 ; Farba: Čierny ; Výrobca / Značka: ORNO ;
| Menovité napätie: | 220 ... 240 V AC / 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W |
| Počet zásuviek: | 2 zásuvky s ochranným kontaktom 16A/230V CEE 7/5 |
| Prierez kábla: | 3 x 1.5 mm² |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Kryt: | Plast |
| Bezpečnostná trieda: | IP44 |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.481 kg |
| Rozmery: | 400 x 140 x 75 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




