- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Typ F
- F zástrčky Twist
- GUMOVÉ TESNENIE F/WP
GUMOVÉ TESNENIE F/WP
- Kompletné špecifikácie
GUMOVÉ TESNENIE F/WPSkladom0,22 EUR0,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Tesnenie ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 7.2 mm ;
| Typ: | Tesnenie |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Zatlačená |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 7.2 mm |
| Materiál: | Guma |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| Rozmery: | Ø 15 mm x 50 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




