- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Šifrové zámky
- HANDLE WITH CODE LOCK CDL-1/B Tuya Smart Bluetooth Virone
HANDLE WITH CODE LOCK CDL-1/B Tuya Smart Bluetooth Virone
- Kompletné špecifikácie
HANDLE WITH CODE LOCK CDL-1/B Tuya Smart Bluetooth VironeSkladom104,91 EUR85,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zabudovaná klávesnica; Zabudovaná čítačka papilárnych línií; Podpora mobilných telefónov: Built-in Bluetooth module enabling device configuration using a mobile application ; Vybrané vlastnosti: - Modu Bluetooth, 50 indexovaných otlačkov prsta, Ovládanie dotykovými tlačidlami ; Kryt: Hliník + Plast ;
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Zabudovaná čítačka papilárnych línií: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 4 ks. LR3 (AAA) (súčasťou balenia) / USB-C |
| Maximálny odber prúdu: | < 40 mA (práca) < 10 µA (režim Standby) |
| Komunikačný štandard: | Bluetooth |
| Podpora mobilných telefónov: | Built-in Bluetooth module enabling device configuration using a mobile application : |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Rozsah hrúbky dverí: | 35 ... 50 mm |
| Kryt: | Hliník + Plast |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP20 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.78 kg |
| Rozmery: | 160 x 65 x 205 mm |
| Výrobca / Značka: | Virone |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







