- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Počítačové periférie / komponenty
- Monitory
- Herné monitory
- HERNÝ MONITOR LM27-E240A 27 " - Full HD 300 Hz DAHUA
HERNÝ MONITOR LM27-E240A 27 " - Full HD 300 Hz DAHUA
- Kompletné špecifikácie
HERNÝ MONITOR LM27-E240A 27 " - Full HD 300 Hz DAHUASkladom189,14 EUR153,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 27 " ; Natívne rozlíšenie: 1920 x 1080 px - Full HD ; Pomery strán: 16 : 9 ; Signálové konektory: 2x HDMI 2.1, 2x DisplayPort 1.4 ;
| Veľkosť obrazovky: | 27 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1920 x 1080 px - Full HD |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | VA, E-LED podsvietenie, Matná matica |
| Hustota pixelov: | 81.6 PPI |
| Kontrast: | 4000 : 1 |
| Jas: | 300 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 1 ms |
| Signálové konektory: | |
| Počet zobrazovaných farieb: | 1.07 mld. farieb, 10 bit |
| Obnovovacia frekvencia: | 280 Hz, 300 Hz OC |
| Nastaviteľná výška: | 110 mm |
| Nastavenie náklonu: | -5 ° / 15 ° |
| Uhol otáčania: | -30 ° / 30 ° |
| Pivot: | -90 ° / 90 ° |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 100 |
| Nastavenie parametrov: | OSD - prostredníctvom joysticku na monitore |
| Správa napájania: | Trieda energetickej účinnosti E (Nariadenie (EÚ) 2019/2013) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Životnosť: | 30.000 h |
| Napájanie: | 12 V DC / 4 A |
| Spotreba energie: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C 10 % ... 85 % |
| Typ puzdra: | Plastová |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 4.65 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





