- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Počítačové periférie / komponenty
- Monitory
- Herné monitory
- HERNÝ MONITOR LM27-E241B 27 " - Full HD 240 Hz DAHUA
HERNÝ MONITOR LM27-E241B 27 " - Full HD 240 Hz DAHUA
- Kompletné špecifikácie
HERNÝ MONITOR LM27-E241B 27 " - Full HD 240 Hz DAHUASkladom154,15 EUR125,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 27 " ; Natívne rozlíšenie: 1920 x 1080 px - Full HD ; Pomery strán: 16 : 9 ; Signálové konektory: 1x DisplayPort, 1x HDMI, ; Obnovovacia frekvencia: 240 Hz ;
| Veľkosť obrazovky: | 27 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1920 x 1080 px - Full HD |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Hustota pixelov: | 81.59 PPI |
| Typ matrice: | IPS, E-LED podsvietenie, Matná matica |
| Kontrast: | 1000 : 1 (typový) |
| Jas: | 350 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 1 ms (typový) 0.5 ms (OD) |
| Signálové konektory: | |
| Počet zobrazovaných farieb: | 16.7 mil. farieb, 8 bit |
| Obnovovacia frekvencia: | 240 Hz |
| Typ puzdra: | Plastová |
| Správa napájania: | Trieda energetickej účinnosti E (Nariadenie (EÚ) 2019/2013) |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 100 |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou tlačidiel na monitore |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 4 A |
| Spotreba energie: | |
| Hmotnosť: | 3.55 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




