- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Počítačové periférie / komponenty
- Monitory
- Herné monitory
- HERNÝ MONITOR LM32-GO43A 31.5 " - 4K UHD, QD-OLED PODSVIETENIE 165 Hz DAHUA
HERNÝ MONITOR LM32-GO43A 31.5 " - 4K UHD, QD-OLED PODSVIETENIE 165 Hz DAHUA
- Kompletné špecifikácie
HERNÝ MONITOR LM32-GO43A 31.5 " - 4K UHD, QD-OLED PODSVIETENIE 165 Hz DAHUASkladom1 180,08 EUR959,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 31.5 " ; Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 px - 4K UHD ; Pomery strán: 16 : 9 ; Signálové konektory: 2x HDMI 2.1, 1x DisplayPort 1.4, ; Obnovovacia frekvencia: 165 Hz ;
| Veľkosť obrazovky: | 31.5 " |
| Natívne rozlíšenie: | 3840 x 2160 px - 4K UHD |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | LCD, QD-OLED podsvietenie, Lesklá matica |
| Hustota pixelov: | 138 PPI |
| Kontrast: | 1500000 : 1 |
| Jas: | 400 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 0.03 ms |
| Zabudované reproduktory: | 2 x 5 W |
| Signálové konektory: | |
| Počet zobrazovaných farieb: | 1.07 mld. |
| Obnovovacia frekvencia: | 165 Hz |
| Nastaviteľná výška: | 120 mm |
| Nastavenie náklonu: | -5 ° / 20 ° |
| Uhol otáčania: | -20 ° / 20 ° |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 75 |
| Nastavenie parametrov: | OSD - prostredníctvom joysticku na monitore |
| Správa napájania: | Trieda energetickej účinnosti G (Nariadenie (EÚ) 2017/1369) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Životnosť: | 30.000 h |
| Napájanie: | 24 V DC / 10 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C 10 % ... 85 % |
| Typ puzdra: | Plastová |
| Farba: | Čierny, Šedý |
| Hmotnosť: | 6.50 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





