- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- USB switches and splitters
- HUB USB 3.0 D1113BGY01 UNITEK
HUB USB 3.0 D1113BGY01 UNITEK
- Kompletné špecifikácie
HUB USB 3.0 D1113BGY01 UNITEKSkladom34,89 EUR28,37 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy: Konektor USB-C - na kábli ; Výstupy: Zásuvka HDMI, Zásuvka VGA, 4 x Zásuvka USB-A, Zásuvka USB-C - PD, Zásuvka RJ-45, Zásuvka SD, Zásuvka microSD ; Štandardy: USB 3.0, USB 2.0, Gigabit Ethernet - RJ45 ; Vybrané vlastnosti: HDMI - Podpora rozlíšenia 4K @ 30 Hz, Rýchly prenos dát : 5 Gbps, Zásuvka USB-C - PD : rýchle nabíjanie, 100 W ; Dĺžka káblu: 200 mm ;
| Vstupy: | Konektor USB-C - na kábli |
| Výstupy: | |
| Štandardy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Dĺžka káblu: | 200 mm |
| Priemer kábla: | ~ 5 mm |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Čierny + Šedý |
| Napájacie napätie: | 20 V DC / 5 A |
| Hmotnosť: | 0.105 kg |
| Rozmery: | 160 x 44 x 17 mm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





