- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- USB switches and splitters
- HUB USB 3.0 HUB-GC-C4A - USB-C Greencell
HUB USB 3.0 HUB-GC-C4A - USB-C Greencell
- Kompletné špecifikácie
HUB USB 3.0 HUB-GC-C4A - USB-C GreencellSkladom11,93 EUR9,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Konektory: 1 x konektor - USB-C 4 x zásuvka - USB-A ; Dĺžka káblu: 15 cm ; Štandard USB: 3.0 ; Prenosové rýchlosti: 5 Gb/s ;
| Konektory: | |
| Dĺžka káblu: | 15 cm |
| Štandard USB: | 3.0 |
| Prenosové rýchlosti: | 5 Gb/s |
| Vybrané vlastnosti: | Solídne prevedenie |
| Hmotnosť: | 0.056 kg |
| Materiál: | Hliník |
| Rozmery: | 109 x 40 x 12 mm |
| Výrobca / Značka: | Greencell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




