- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- USB switches and splitters
- HUB USB 3.0 Y-3088B USB-A/USB-C UNITEK
HUB USB 3.0 Y-3088B USB-A/USB-C UNITEK
- Kompletné špecifikácie
HUB USB 3.0 Y-3088B USB-A/USB-C UNITEKSkladom19,69 EUR16,01 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy: Konektor USB-C / USB-A - na kábli ; Výstupy: 3 x Zásuvka USB-A, Zásuvka RJ-45 ; Štandardy: USB 3.0, Gigabit Ethernet - RJ45 ; Vybrané vlastnosti: Rýchly prenos dát : max. 10 Gbps ; Dĺžka káblu: 300 mm ;
| Vstupy: | Konektor USB-C / USB-A - na kábli |
| Výstupy: | |
| Štandardy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Dĺžka káblu: | 300 mm |
| Priemer kábla: | ~ 5 mm |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Čierny + Šedý |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | 96 x 30 x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





