- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 24 V
- Moduly napájania
- IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU APS-724 SATEL
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU APS-724 SATEL
- Kompletné špecifikácie
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU APS-724 SATELSkladom312,51 EUR254,07 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 230 V AC ; Výstupné napätie: 24 V DC ; Max. výstupný prúd (celkom): 7 A ; Nabíjací prúd batérie: 1 A ; Ovládanie adaptéru: Výstup WS - indikácia zlyhania AC napájania ; Hmotnosť: 1.17 kg ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 230 V AC |
| Výstupné napätie: | 24 V DC |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 7 A |
| Výkon: | 168 W |
| Nabíjací prúd batérie: | 1 A |
| Ochrany: | |
| Ovládanie adaptéru: | |
| Typ puzdra: | Hliník |
| Hmotnosť: | 1.17 kg |
| Rozmery: | 290 x 100 x 68 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




