- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 24 V
- Vyrovnávacie zdroje 24V
- IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU HPSG3-24V5A-D PULSAR
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU HPSG3-24V5A-D PULSAR
- Kompletné špecifikácie
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU HPSG3-24V5A-D PULSARSkladom363,39 EUR295,44 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 200 V ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 22.0 V ... 27.6 V (vyrovnávacia prevádzka) ; Max. výstupný prúd (celkom): 5 A ; Nabíjací prúd batérie: 1.8 A ; Počet výstupov: 2 ; Ochrany: Detekcia sabotáže - otvorenie krytu, odobratie z miesta upevnenia, Zabezpečenie pred hlbokým vybitím akumulátora ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 200 V ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 22.0 V ... 27.6 V (vyrovnávacia prevádzka) 20.0 V ... 27.6 V (práca na batérie) |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 5 A |
| Nabíjací prúd batérie: | 1.8 A |
| Výkon: | 138 W |
| Počet výstupov: | 2 |
| Ochrany: | |
| Ovládanie adaptéru: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Splňovanie normy: | |
| Miesto pre batériu: | 2 x 12V/40Ah |
| Max. rozmery batérie: | 404 x 178 x 172 mm |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 ... 40 °C / 20 ... 90 % |
| Hmotnosť: | 10.8 kg |
| Rozmery: | 414 x 408 x 190 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




