- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Nabíjačky mobilných zariadení
- INDUKČNÁ NABÍJAČKA MagScape MSST-GC-3IN1-W Green Cell
INDUKČNÁ NABÍJAČKA MagScape MSST-GC-3IN1-W Green Cell
- Kompletné špecifikácie
INDUKČNÁ NABÍJAČKA MagScape MSST-GC-3IN1-W Green CellSkladom36,10 EUR29,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstup: 1 x USB-C ; Výstupné napätie: 9 / 12 V DC ; Výstupný prúd: 3 / 3 A ; Výstupný výkon: 5 / 7.5 / 10 / 15 W (Smartphone) 3 W (slúchadlá) 2.5 W (Sledovať) ; Vybrané vlastnosti: USB-C kábel priložený - USB-C 1 m ; Farba: Biela ;
| Vstup: | 1 x USB-C |
| Vstupný výkon: | min. 25 W, 30 W Odporúčané |
| Výstupné napätie: | 9 / 12 V DC |
| Výstupný prúd: | 3 / 3 A |
| Výstupný výkon: | |
| Účinnosť: | 77.8 % |
| Vybrané vlastnosti: | USB-C kábel priložený - USB-C 1 m |
| Typ puzdra: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | 105 x 105 x 146 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




