- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Nabíjačky mobilných zariadení
- INDUKČNÁ NABÍJAČKA P1300AGY01 UNITEK
INDUKČNÁ NABÍJAČKA P1300AGY01 UNITEK
- Kompletné špecifikácie
INDUKČNÁ NABÍJAČKA P1300AGY01 UNITEKSkladom37,12 EUR30,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstup: 1 x USB-C ; Výstupné napätie: 9 V DC ; Výstupný prúd: 3 A ; Výstupný výkon: 5 / 7.5 / 10 / 15 W (Smartphone) 5 W (slúchadlá) 2.5 W (Sledovať) ;
| Vstup: | 1 x USB-C |
| Vstupný výkon: | min. 18 W max. 30 W |
| Výstupné napätie: | 9 V DC |
| Výstupný prúd: | 3 A |
| Výstupný výkon: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Typ puzdra: | Plast |
| Farba: | Čierny + Šedý |
| Hmotnosť: | 0.20 kg |
| Rozmery: | 90 x 74 x 37 mm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





