- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- eWeLink
- Zásuvky 230 V
- INTELIGENTNÁ ELEKTRICKÁ ZÁSUVKA ATLO-P1U2-EWELINK Wi-Fi, eWeLink
INTELIGENTNÁ ELEKTRICKÁ ZÁSUVKA ATLO-P1U2-EWELINK Wi-Fi, eWeLink
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÁ ELEKTRICKÁ ZÁSUVKA ATLO-P1U2-EWELINK Wi-Fi, eWeLinkSkladom13,88 EUR11,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 100 ... 240 V ; Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W ; Počet zásuviek: 1 ks. - 230 V AC, 2 ks. - 5 V DC USB ; Typ zásuvky: CEE 7/3 (Schuko), 2 x USB-A ; Typ zástrčky: CEE 7/7 ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ; Vybrané vlastnosti: harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie ;
| Menovité napätie: | 100 ... 240 V |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W |
| Celkový maximálny prúd: | |
| Počet zásuviek: | |
| Typ zásuvky: | |
| Typ zástrčky: | CEE 7/7 |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≥ 80 % |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 122 x 52 x 72 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





