- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie, predlžovacie lišty
- Napájacie, predlžovacie lišty
- INTELIGENTNÁ NAPÁJACIA LIŠTA OR-SH-17520/W (3 ZÁSUVKY + 2 USB + 1 USB-C) 1.8 m ORNO
INTELIGENTNÁ NAPÁJACIA LIŠTA OR-SH-17520/W (3 ZÁSUVKY + 2 USB + 1 USB-C) 1.8 m ORNO
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÁ NAPÁJACIA LIŠTA OR-SH-17520/W (3 ZÁSUVKY + 2 USB + 1 USB-C) 1.8 m ORNOSkladom41,68 EUR33,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vysoko kvalitná napájacia lišta s káblom s dĺžkou 1.8 m; Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W ; Počet zásuviek: 3 zásuvky s ochranným kontaktom 10A/250V CEE 7/5, 2 USB portami 2.4A/5V ;
| Menovité napätie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W |
| Wi-Fi: | IEEE 802.11 a/b/g/n |
| Počet zásuviek: | |
| Poistka: | ![]() |
| Vypínač: | ![]() |
| Prierez kábla: | 3 x 1.5 mm² |
| Dĺžka kábla: | 1.8 m |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.55 kg |
| Rozmery: | 288 x 60 x 37 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






