- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Osvetlenie
- INTELIGENTNÁ PÁSKA RGB LED TL-TAPO-L900-5 Wi-Fi TP-LINK
INTELIGENTNÁ PÁSKA RGB LED TL-TAPO-L900-5 Wi-Fi TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÁ PÁSKA RGB LED TL-TAPO-L900-5 Wi-Fi TP-LINKSkladom25,22 EUR20,50 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 220 ... 240 V, 50 / 60 Hz ; Spotreba energie: 13.5 W ; Farba: RGB ; Počet diód: 150 ; Dĺžka pásky: 5 m ; Bezdrôtové: WiFi 2.4 GHz ; Vybrané vlastnosti: Prispôsobenie intenzity jasu a farby svietenia - 16 mil. voliteľné odtiene, Ukladanie preddefinovaných nastavení, Synchronizácia osvetlenia s hudbou, harmonogram, časovač, vzdialený prístup, miestny prístup, ; Použitie: priestor vo vnútri ;
| Menovité napätie: | 220 ... 240 V, 50 / 60 Hz (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | |
| Farba: | RGB |
| Počet diód: | 150 |
| Dĺžka pásky: | 5 m |
| Životnosť LED: | 25000 h |
| Ovládanie jasu: | ![]() |
| Bezdrôtové: | WiFi 2.4 GHz |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Použitie: | priestor vo vnútri |
| Prevádzková teplota: | -15 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.055 kg |
| Rozmery: | 5000 x 10 x 1.6 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





