- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Osvetlenie
- INTELIGENTNÁ ŽIAROVKA SO STMIEVAČOM TL-TAPO-L510E Wi-Fi TP-LINK
INTELIGENTNÁ ŽIAROVKA SO STMIEVAČOM TL-TAPO-L510E Wi-Fi TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÁ ŽIAROVKA SO STMIEVAČOM TL-TAPO-L510E Wi-Fi TP-LINKSkladom11,05 EUR8,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 220 ... 240 V, 50 / 60 Hz ; Spotreba energie: 8.7 W ; Svetelný tok: 806 lm ; Farba svetla: Teplá, 2700 K ; Typ závitu: E27 závit ; Bezdrôtové: WiFi 2.4 GHz ; Vybrané vlastnosti: Prispôsobenie intenzity jasu – zabudovaný stmievač, Ukladanie preddefinovaných nastavení, harmonogram, časovač, vzdialený prístup, miestny prístup, ;
| Menovité napätie: | 220 ... 240 V, 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | |
| Ekvivalentný výkon žiarovky: | 60 W |
| Energetická trieda: | F |
| Svetelný tok: | 806 lm |
| Farba svetla: | Teplá, 2700 K |
| CRI: | ≥ 80 |
| Typ závitu: | E27 závit |
| Uhol osvetlenia: | 220 ° |
| Životnosť LED: | 15000 h |
| Ovládanie jasu: | ![]() |
| Bezdrôtové: | WiFi 2.4 GHz |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.068 kg |
| Rozmery: | Ø 60 x 115 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





