- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Zásuvky 230 V
- INTELIGENTNÝ EXTERIÉROVÝ ELEKTRICKÝ ROZBOČOVAČ SL-PS34 Wi-Fi, Tuya Smart
INTELIGENTNÝ EXTERIÉROVÝ ELEKTRICKÝ ROZBOČOVAČ SL-PS34 Wi-Fi, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ EXTERIÉROVÝ ELEKTRICKÝ ROZBOČOVAČ SL-PS34 Wi-Fi, Tuya SmartSkladom43,74 EUR35,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 100 ... 250 V, 50 / 60 Hz ; Maximálne celkové zaťaženie: 4000 W ; Počet zásuviek: 2 ks. ; Typ zásuvky: CEE 7/3 (Schuko) ; Typ zástrčky: CEE 7/7 ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ; Vybrané vlastnosti: harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie ;
| Menovité napätie: | 100 ... 250 V, 50 / 60 Hz |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 4000 W |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Počet zásuviek: | 2 ks. |
| Typ zásuvky: | CEE 7/3 (Schuko) |
| Typ zástrčky: | CEE 7/7 |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Dĺžka káblu: | 30 cm |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP44 |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Rozmery: | 107 x 101 x 53 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





