- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Supla
- Výkonné prvky
- INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ BRÁN A DVERÍ SBW-02/ANT Wi-Fi, 12 ... 24 V AC/DC ZAMEL
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ BRÁN A DVERÍ SBW-02/ANT Wi-Fi, 12 ... 24 V AC/DC ZAMEL
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ BRÁN A DVERÍ SBW-02/ANT Wi-Fi, 12 ... 24 V AC/DC ZAMELSkladom99,46 EUR80,86 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 12 ... 24 V AC/DC ; Počet vstupov: 2 ; Počet výstupov: 2 ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ; Vybrané vlastnosti: Ovládanie z úrovne internetového prehliadača, Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom, harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, ;
| Spolupráca: | SUPLA |
| Použitie: | dvojkrídlové dvere, posuvné dvere, garážové vráta, dvere |
| Menovité napätie: | 12 ... 24 V AC/DC |
| Celkový maximálny prúd: | 3 A @ 24 V AC |
| Počet vstupov: | 2 |
| Počet výstupov: | 2 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Zelený |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.039 kg |
| Rozmery: | 57 x 47 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




