- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- eWeLink
- Príslušenstvo k automatike
- INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ OSVETLENIA LED ATLO-SW1-EWELINK Wi-Fi, eWeLink
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ OSVETLENIA LED ATLO-SW1-EWELINK Wi-Fi, eWeLink
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ OSVETLENIA LED ATLO-SW1-EWELINK Wi-Fi, eWeLinkSkladom12,48 EUR10,15 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napájanie: 100 ... 240 V AC ; Maximálne celkové zaťaženie: 250 W ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 1 ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ; Vybrané vlastnosti: Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom, harmonogram, časovač, Vytváranie scenárov podľa rôznych udalostí, vzdialený prístup, hlasové ovládanie ;
| Použitie: | zapínanie/vypínanie zariadenia |
| Počet kanálov: | 1 |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 250 W |
| Celkový maximálny prúd: | 10 A |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Dosah rádiovej komunikácie: | < 100 m (otvorený priestor) |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | eWeLink : |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 44 x 39 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





