- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Supla
- Výkonné prvky
- INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ OSVETLENIA LED MSLW-02 Wi-Fi, 12 ... 24 V DC ZAMEL
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ OSVETLENIA LED MSLW-02 Wi-Fi, 12 ... 24 V DC ZAMEL
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ OSVETLENIA LED MSLW-02 Wi-Fi, 12 ... 24 V DC ZAMELSkladom57,85 EUR47,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: monochromatické LED pásiky (MONO) 12-24V ; Menovité napätie: 12 ... 24 V DC ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 4 ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ; Vybrané vlastnosti: Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom, harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie ;
| Spolupráca: | SUPLA |
| Použitie: | Pracuje s LED osvetlením - monochromatické LED pásiky (MONO) 12-24V |
| Menovité napätie: | 12 ... 24 V DC |
| Celkový maximálny prúd: | 8 A ( 2 A / Kanál ) |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 4 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Zelený |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.020 kg |
| Rozmery: | 40 x 38 x 17 mm |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




