- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- BleBox
- Príslušenstvo k automatike
- INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ ROLIET SHUTTERBOX-DC-V2/BLEBOX Wi-Fi, 12 ... 24 V DC
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ ROLIET SHUTTERBOX-DC-V2/BLEBOX Wi-Fi, 12 ... 24 V DC
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ ROLIET SHUTTERBOX-DC-V2/BLEBOX Wi-Fi, 12 ... 24 V DCSkladom48,59 EUR39,51 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 12 ... 24 V DC ; Počet vstupov: 2 ; Počet výstupov: 2 ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g ; Vybrané vlastnosti: harmonogram, časovač, režim východu a západu slnka, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, Podpora technológie μWiFi ;
| Použitie: | žalúzie, strešné okná, markízy, rolovacie zásteny, závesy |
| Menovité napätie: | 12 ... 24 V DC |
| Maximálne celkové zaťaženie: | ![]() |
| Celkový maximálny prúd: | |
| Počet vstupov: | 2 |
| Počet výstupov: | 2 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Rozmery: | 38 x 33 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






