- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Supla
- Výkonné prvky
- INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ ROLIET SRW-01 Wi-Fi 230 V AC ZAMEL
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ ROLIET SRW-01 Wi-Fi 230 V AC ZAMEL
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ ROLIET SRW-01 Wi-Fi 230 V AC ZAMELSkladom74,22 EUR60,34 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet vstupov: 2 ks. ; Menovité napätie: 230 V AC ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ; Vybrané vlastnosti: Ovládanie z úrovne internetového prehliadača, Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom, harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, ;
| Spolupráca: | SUPLA |
| Použitie: | žalúzie, strešné okná, markízy, rolovacie zásteny, závesy |
| Počet vstupov: | 2 ks. |
| Počet výstupov: | 1 ks. ( Motor ) |
| Menovité napätie: | 230 V AC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 5 A |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 350 W |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Zelený |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.030 kg |
| Rozmery: | 47.5 x 47.5 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




