- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Supla
- Výkonné prvky
- INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ ROLIET SRW-03 Wi-Fi, 230 V AC ZAMEL
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ ROLIET SRW-03 Wi-Fi, 230 V AC ZAMEL
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ ROLIET SRW-03 Wi-Fi, 230 V AC ZAMELSkladom136,90 EUR111,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V AC ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ; Vybrané vlastnosti: harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, ;
| Spolupráca: | SUPLA |
| Použitie: | žalúzie, strešné okná, markízy, rolovacie zásteny, závesy |
| Počet pinov: | 7 x NO ( 6 x Motor + 1 x Výstup napájania ) |
| Menovité napätie: | 230 V AC |
| Celkový maximálny prúd: | 5 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 1250 VA |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Zelený |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.173 kg |
| Rozmery: | 167 x 53 x 39 mm |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




