- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- eWeLink
- Príslušenstvo k automatike
- INTELIGENTNÝ PREPÍNAČ ATLO-B1-EWELINK Wi-Fi, eWeLink
INTELIGENTNÝ PREPÍNAČ ATLO-B1-EWELINK Wi-Fi, eWeLink
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ PREPÍNAČ ATLO-B1-EWELINK Wi-Fi, eWeLinkSkladom6,23 EUR5,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napájanie: 100 ... 240 V ; Maximálne celkové zaťaženie: 2400 W ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 1 ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ; Vybrané vlastnosti: harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie ;
| Použitie: | zapínanie/vypínanie zariadenia |
| Napájanie: | 100 ... 240 V |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 2400 W |
| Celkový maximálny prúd: | 10 A |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 80 % |
| Hmotnosť: | 0.046 kg |
| Rozmery: | 88 x 40 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




