- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- eWeLink
- Výkonné prvky
- INTELIGENTNÝ PREPÍNAČ ATLO-SW4C-EWELINK Wi-Fi, eWeLink
INTELIGENTNÝ PREPÍNAČ ATLO-SW4C-EWELINK Wi-Fi, eWeLink
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ PREPÍNAČ ATLO-SW4C-EWELINK Wi-Fi, eWeLinkSkladom10,91 EUR8,87 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet kanálov: 4 ; Napájanie: 85 ... 265 V AC ; Maximálne celkové zaťaženie: 2200 W ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n, RF : 433.92 MHz ; Vybrané vlastnosti: Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom, harmonogram, časovač, Vytváranie scenárov podľa rôznych udalostí, vzdialený prístup, hlasové ovládanie ;
| Použitie: | zapínanie/vypínanie zariadenia |
| Počet kanálov: | 4 NO/NC |
| Napájanie: | |
| Maximálne celkové zaťaženie: | |
| Celkový maximálny prúd: | |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | |
| Dosah rádiovej komunikácie: | < 100 m (otvorený priestor) |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | eWeLink : |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | ![]() |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 82 x 77 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





