- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Supla
- Výkonné prvky
- INTELIGENTNÝ PREPÍNAČ M/ROW-02 Wi-Fi SUPLA 230 V AC ZAMEL
INTELIGENTNÝ PREPÍNAČ M/ROW-02 Wi-Fi SUPLA 230 V AC ZAMEL
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ PREPÍNAČ M/ROW-02 Wi-Fi SUPLA 230 V AC ZAMELSkladom104,92 EUR85,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet vstupov: 2 ; Počet výstupov: 2 ; Menovité napätie: 230 V AC ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ; Vybrané vlastnosti: Ovládanie z úrovne internetového prehliadača, Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom, harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, ;
| Spolupráca: | SUPLA |
| Použitie: | Lighting control, zapínanie/vypínanie zariadenia |
| Počet pinov: | 2 x NO |
| Počet vstupov: | 2 |
| Počet výstupov: | 2 |
| Menovité napätie: | 230 V AC |
| Celkový maximálny prúd: | 5 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 1250 VA |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Zelený |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 47 x 47 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





